Praca z ziemi z koniem – Natural Horsemanship

Natural Horsemanship to nie żadne woodoo dla wybrańców tylko umiejętność stworzenia relacji pomiędzy koniem a człowiekiem z ziemi w oparciu o znajomość języka, którym konie się posługują. Jak jednak to zrobić? Przyjdź do nas na warsztaty lub na szkolenie indywidualne, a wszystkiego się dowiesz.

Posługujemy się głównie metodami Pata Parelli i Monthy Robertsa – guru natural horsemanship czyli naturalnej pracy z koniem z ziemi. Mamy ponad 20 letnie doświadczenie, a także od lat obserwujemy poczynania innych znanych zagranicznych autorytetów. Dzięki temu możemy się podzielić z Wami szeroką wiedzą i wieloma osobistymi cennymi obserwacjami. Nasz instructor posiada prestiżowy certyfikat Monty Roberts Introductory Course Of Horsemanship.

Najbliższe szkolenie dla początkujących odbędzie się w dniach 25-26 marca 2023. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Niezależnie do comiesięcznych szkoleń, pracujemy także indywidualnie z naszymi studentami podczas cotygodniowych godzinnych spotkań (zachęcamy do zapisów). Można także do nas przyjechać na dłuższy kurs natural horsmanship, przygotowany specjalnie na życzenie. Jeśli jesteś zainteresowany taka formą współpracy, skontaktuj się z nami a przygotujemy ofertę.