Ferie zimowe dla dzieci 2025

Ferie w siodle!

Ostatnie wolne miejsce!

Lokalizacja: Jasienica Dolna k/Nysy

Przebywanie w towarzystwie koni może być wyjątkowym doświadczeniem dla każdego. Nasze pociechy szczególnie lubią te majestatyczne stworzenia, gdyż są one pozytywnie usposobione wobec dzieci i mogą je wiele nauczyć! Ferie zimowe 2024 realizowane w naszym gospodarstwie to nie tylko jazda konna, ale także możliwość bliższego poznania tychże zwierząt i odkrycia swojej nowej pasji!

Jazda konna wpływa pozytywnie na rozwój dziecka i umożliwia mu spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Ta przyjemna i korzystna forma rozrywki to znakomity pomysł na ferie zimowe 2024! Dziecko zyskuje możliwość pracy nad kondycją, koordynacją, utrzymywaniem równowagi oraz właściwej postawy ciała. Obcowanie z końmi uczy dojrzałości emocjonalnej w zakresie empatii i zrozumienia, to także doskonała okazja do przezwyciężenia swoich lęków. Nasi instruktorzy dbają o pełne bezpieczeństwo dzieci umożliwiając im swobodną i pełną wrażeń jazdę!

Zapraszamy na pełne wrażeń półkolonie jeździeckie z indywidualnym podejściem do potrzeb każdego uczestnika. Stajnia Jaekel to bajkowe, zabytkowe gospodarstwo w Jasienicy Dolnej k/Nysy. Mieścimy się przy samej stacji PKP więc dojedziesz do nas nawet nie mając samochodu.

Piękne, malownicze tereny, moc wrażeń oraz rodzinna atmosfera – to tylko niektóre z zalet, które charakteryzują ferie zimowe 2024 spędzone w naszym gospodarstwie. Niezależnie od tego czy Twoja pociecha dopiero zaczyna przygodę z jazdą konną czy posiada już pewne doświadczenie, z pewnością będzie to dla niej niezapomniany czas.

Wszystkie zajęcia z końmi prowadzimy na krytej ujeżdżalni!

Nasze hale są zawsze idealnie przygotowane i pozwalają na jazdę w bezpiecznych warunkach i odpowiednim oświetleniu. Obiekt pozwala na realizację zajęć w ramach ferii zimowych 2024 niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. 

W programie półkolonii:

Opinie o naszych półkoloniach:

Cena za turnus: 1300,00 zł

Pobyt jednodniowy dziecka: 250,00 zł

Warunkiem zapisania dziecka na półkolonie jest wpłata zaliczki w wysokości 650 zł i wypełnienie oraz podpisanie formularzy kwalifikacyjnych.

Zapisz dziecko już dzisiaj!
Liczba miejsc ograniczona!

Dostępne turnusy ferii:

03.02 – 07.02 – 8 WOLNYCH MIEJSC!

10.02 – 16.02 – 8 WOLNYCH MIEJSC!